Střelecké akce 2021

Duben 2021 Disciplína Počet terčů Info a přihlášky Výsledky
MS Lipka Svatkovice
17.04.2021 - 17.04.2021
od 10:00 hod  
MS Říjiště Malonty
25.04.2021 - 25.04.2021
od 10:00 do 14:00 hod  


Květen 2021 Disciplína Počet terčů Info a přihlášky Výsledky
p.Račan
01.05.2021 - 01.05.2021
 
Nominační soutěž R.Knolla
07.05.2021 - 09.05.2021
ČMMJ  
SPORTLOV
10.05.2021 - 10.05.2021
 
OP OMS PÍSEK
22.05.2021 - 22.05.2021
CS 2x25 PŘELOŽENO !!!  
p.Račan
23.05.2021 - 23.05.2021
 
VP AGRO
27.05.2021 - 27.05.2021
 
Maverick
29.05.2021 - 29.05.2021
od 9:00 do 14:00 hod  


Červen 2021 Disciplína Počet terčů Info a přihlášky Výsledky
p.Červenková
09.06.2021 - 09.06.2021
 
trénink - lovecká kombinace
11.06.2021 - 11.06.2021
od 14:00 hod  
LZ - ostatní plemena
12.06.2021 - 13.06.2021
ČMMJ  
Lovecká kombinace ASAT
12.06.2021 - 12.06.2021
Výsledky
Lovecká kombinace ASAT
12.06.2021 - 12.06.2021
Výsledky
ČSOB
17.06.2021 - 17.06.2021
 
Rybářství Hluboká nad Vltavou
18.06.2021 - 18.06.2021
 
SLTŠ 1986
19.06.2021 - 19.06.2021
 
p.Komárek - ABJ
19.06.2021 - 19.06.2021
 
p.Svoboda
20.06.2021 - 20.06.2021
od 13:00 hod  
FOMEI Cup
26.06.2021 - 26.06.2021
 
p.Komárek - ABJ - střelnice u Bílého domu
26.06.2021 - 26.06.2021
 


Červenec 2021 Disciplína Počet terčů Info a přihlášky Výsledky
LZ - Ohaři
03.07.2021 - 03.07.2021
ČMMJ  
PIONEER
08.07.2021 - 08.07.2021
 
trénink IV.kolo ČP
09.07.2021 - 09.07.2021
 
IV.kolo ČP
10.07.2021 - 10.07.2021
100  
SPORTLOV
12.07.2021 - 12.07.2021
 
Norování I.
17.07.2021 - 17.07.2021
ČMMJ  
CP UT ČMMJ
17.07.2021 - 17.07.2021
od 8:00 hod  
MS Kostelec
25.07.2021 - 25.07.2021
od 9:00 hod  
RENOMIA
27.07.2021 - 27.07.2021
 
p.Čeněk
31.07.2021 - 31.07.2021
od 13:00 hod  
MS Strunkovice nad Volyňkou
31.07.2021 - 31.07.2021
od 8:00 hod  


Srpen 2021 Disciplína Počet terčů Info a přihlášky Výsledky
Lovecký skeet
07.08.2021 - 07.08.2021
4x25 od 8:30 hod
info. p. Smola Martin
 
p.Michalová LPT
10.08.2021 - 10.08.2021
cca 10:00 hod  
KZR
13.08.2021 - 15.08.2021
 
1.písecká lesní a dřevařská / Holzpack
20.08.2021 - 20.08.2021
od 14:00 hod  
MS Strunkovice nad Blanicí
21.08.2021 - 21.08.2021
cca 15 lidí  
OKRESNÍ PŘEBOR
28.08.2021 - 28.08.2021
Výsledky
Malá kombinace ASAT
29.08.2021 - 29.08.2021
Výsledky


Září 2021 Disciplína Počet terčů Info a přihlášky Výsledky
SVOL
03.09.2021 - 03.09.2021
Výsledky
p. Drda
05.09.2021 - 05.09.2021
běžící terč, cca 25 lidí  
p.Janovský
06.09.2021 - 06.09.2021
 
Jihozápadní dřevařská a.s.
09.09.2021 - 09.09.2021
 
LS Třeboň
15.09.2021 - 15.09.2021
 
Malorážkový parkúr
19.09.2021 - 19.09.2021
Výsledky
Malorážkový pětiboj
26.09.2021 - 26.09.2021
K4M, Srnec 100 Výsledky


Říjen 2021 Disciplína Počet terčů Info a přihlášky Výsledky
Memoriál Slávka Vlasatého
03.10.2021 - 03.10.2021
od 8:00 hod, Výsledky
Barvářské zkoušky honičů - O pohár ředitele LMP s.r.o.
09.10.2021 - 09.10.2021
ČMMJ  
p.Stromp - ACO
14.10.2021 - 14.10.2021
 
p.Schwedt
16.10.2021 - 16.10.2021
od 12:00 hod  
Honičské zkoušky ????
30.10.2021 - 31.10.2021
ČMMJ