Střelecké akce 2019

Akce a termín Disciplína Počet terčů Info a přihlášky Výsledky
Brokový čtyřboj
27.03.2019 - 27.03.2019
od 12:00 hod  
p.Tabášek
05.04.2019 - 05.04.2019
od 14:00 hod  
p.Kvěch
06.04.2019 - 06.04.2019
od 9:00 hod  
I.kolo ČP /ASAT/
13.04.2019 - 13.04.2019
UT 100 od 9:00 hod  
p.Račan
14.04.2019 - 14.04.2019
od 9:00 hod  
Brokový čtyřboj
17.04.2019 - 17.04.2019
od 12:00 hod  
MS Lipka Svatkovice
20.04.2019 - 20.04.2019
od 10:00  
Memoriál Miloše Staňka
21.04.2019 - 21.04.2019
4x20 LK / 2x25 LP startovné - LK 800,- Kč, LP 500,-Kč  
VP AGRO
23.04.2019 - 23.04.2019
oblastní kolo  
Rybářství Třeboň
26.04.2019 - 26.04.2019
 
p.Leskovec
27.04.2019 - 27.04.2019
 
Okresní přebor /OMS Písek/
28.04.2019 - 28.04.2019
 
Lovecký klub Maverick
04.05.2019 - 04.05.2019
od 10:00 hod  
MS Jehnědno
05.05.2019 - 05.05.2019
od 8:00hod  
CP ČMMJ
11.05.2019 - 11.05.2019
LP 100  
MS Háj Písek
12.05.2019 - 12.05.2019
od 13:00hod.  
MS Petříkovice
12.05.2019 - 12.05.2019
Od 8:00 hod do 13:00 hod
občerstvení
 
VSTROMKLUB
18.05.2019 - 18.05.2019
9:30 - 15:00 hod  
Výcvikový den
18.05.2019 - 18.05.2019
p.Komárek  
p.Cíza
18.05.2019 - 18.05.2019
9:00hod - 12:00hod, cca 15 lidí  
p.Račan
19.05.2019 - 19.05.2019
od 9:00 hod  
Brokový čtyřboj
22.05.2019 - 22.05.2019
od 12:00 hod  
p.Vondruška
24.05.2019 - 24.05.2019
 
MS Zalužany
25.05.2019 - 25.05.2019
od 9:00 hod  
VP AGRO
04.06.2019 - 04.06.2019
finále  
Anos s.r.o.
06.06.2019 - 06.06.2019
 
O pohár sv.Huberta
07.06.2019 - 07.06.2019
 
BZH
08.06.2019 - 08.06.2019
 
MS Strunkovice
08.06.2019 - 08.06.2019
 
MS Čížová
08.06.2019 - 08.06.2019
od 8:00 hod  
PIONEER
12.06.2019 - 12.06.2019
 
KZR
14.06.2019 - 16.06.2019
 
p.Lískovec
15.06.2019 - 15.06.2019
od 9:00 hod  
ČSOB
20.06.2019 - 20.06.2019
 
PRO-DOMA
21.06.2019 - 21.06.2019
od 15:00 hod  
p.RIANT
22.06.2019 - 22.06.2019
 
Brokový črtyřboj
26.06.2019 - 26.06.2019
od 12:00 hod  
FOMEI CUP
29.06.2019 - 29.06.2019
 
-----------------
06.07.2019 - 06.07.2019
 
Biatlon Strakonice
12.07.2019 - 14.07.2019
 
Brokový čtyřboj
17.07.2019 - 17.07.2019
od 12:00 hod  
p.Vilíta
20.07.2019 - 20.07.2019
8:00 - 16:00 hod  
Kulový pětiboj malorážkou
21.07.2019 - 21.07.2019
K4M + srnec na 100m  
p.Čeněk
27.07.2019 - 27.07.2019
od 13:00 hod  
p.Zámečník
03.08.2019 - 03.08.2019
 
Brokový čtyřboj
14.08.2019 - 14.08.2019
od 12:00 hod  
CP ČMMJ
17.08.2019 - 17.08.2019
L10  
p Švrčula
31.08.2019 - 31.08.2019
 
SVOL
06.09.2019 - 06.09.2019
 
Memoriál S.Vlasatého
06.10.2019 - 06.10.2019
 
KZH
26.10.2019 - 27.10.2019